Wpływ pozycjonowania

Wpływ pozycjonowania czyli pozycjonowanie rybnik kiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub

Dodane: 10-07-2014 08:48
Wpływ pozycjonowania

pozycjonowanie rybnik

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane słowa kluczowe. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach.
 pozycjonowanie rybnik

Polecam również pozycjonowanie stron katowice
Warto rzucić okiem także na pozycjonowanie śląsk
Podobny temat również pozycjonowanie katowice
 pozycjonowanie rybnik
też jest ciekawie opisany temat


© 2019 http://wszystko-o-pozycjonowaniu.przedszkole3.tychy.pl/