Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania czyli Tanie pozycjonowanie ch prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyś

Dodane: 11-06-2014 08:20
Wyniki wyszukiwania

Tanie pozycjonowanie

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron zawierającą podane frazy. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Jakiś czas temu zastanawiałem się...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy jakąś frazę to wyświetla liczbę stron zawierającą podane frazy. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych fraz. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, ułatwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. Tanie pozycjonowanie
W temacie warto poczytać również pozostałe informacje.
Podobny temat również Tanie pozycjonowanie
Na temat Tanie pozycjonowanie to też niezłe info
Na temat Tanie pozycjonowanie to też niezłe info

Tanie pozycjonowanie

© 2019 http://wszystko-o-pozycjonowaniu.przedszkole3.tychy.pl/