Wyniki wyszukiwania - Wszystko o pozycjonowaniu

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli wyszukamy jakąś frazę to wyświetla ilość stron posiadających w treści podane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w...Wyszukiwarka

Dodane: 18-07-2014 11:16
Wyniki wyszukiwania - Wszystko o pozycjonowaniu pozycjonowanie stron katowice
Google za każdym razem jeśli wyszukamy jakąś frazę to wyświetla ilość stron posiadających w treści podane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Spora część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach. pozycjonowanie śląsk
Więcej informacji także tutaj pozycjonowanie katowice
Wpis inspirowany jest również pozycjonowanie katowice
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj pozycjonowanie stron katowice - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: pozycjonowanie stron katowice - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.


© 2019 http://wszystko-o-pozycjonowaniu.przedszkole3.tychy.pl/